Vaše názory

:)

Takže sa vyjadrím k týmto zmenám aj ja. :)
Páčia sa mi nové vzhľady, hlavne ten v Sprievodcovi, i keď musím uznať, že mi starý vzhľad bude určite chýbať. Taktiež aj vzhľad Dračích klebiet nie je zlý, ale niekoľko vecí sa mi tu veľmi nepáči.
Podľa mňa boli staré vzhľady oboch stránok prehľadnejšie a viac štýlovo zaujímavejšie. Ide o to, že napríklad tu, sú to len dva zvislé biele pásiky, na ktorých sú texty a podľa mňa vyzerajú tak... sucho. Nechcem tým povedať, že sú úplne zlé, to zas nie, ale aj my správcovia máme stránky práve s týmto designom. :)
Písmo tu, je pekné, musím uznať, že výber je dobrý, ale na druhú stranu, ako som spomínala vyššie, si na tento vzhľad neviem privyknúť. Viac sa mi páčilo, keď bolo menu hore (asi som jediná) a súviselo to spolu s hlavnou stránkou ELEMENTA, kde bol rovnaký systém... :)
Chcelo to zmenu, máte všetci pravdu, ale skúsila by som aj nejaký iný design, povedala by som, trošku živší a zaujímavejší ako tento. Napriek tomu pôsobí veľmi moderným dojmom a nadčasovým dojmom. :)
Snáď som ťa týmto komentárom priveľmi neurazila, nemala som to vôbec v úmysle a chápem, že nastaviť taký lay, ktorý by sa páčil všetkým je úplne nemožné...
-Alluš

Pridať nový príspevok